Perakende & E-Ticaret

Perakende Çözümleri

Hızlı Satış, Market, Perakende, Mağazacılık sektörlerinde ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren tüm firmalar perakende gıda satışı yapan market ve süpermarketler, toptan gıda satışı yapan toptancılar için MTX Perakende, her modülünde farklı fonksiyonlar bulunmaktadır. Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları olabilir. MTX Perakende, geliştirdiği uygulamalar (app) ve widget’larla işleyişinizi kolaylaştırıyor. Böylece ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturulabiliyor. Sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları ve istekleri analiz edilerek geliştirilmiş olan özellikler sayesinde kaliteli bir şekilde mağaza yönetimlerini ön ofis ve arka ofis işlemlerini anlık gerçekleştirebilirsiniz.

Bulut Mimari ve/veya Lokal  Sistem

MTX Perakende; bulut teknolojisi ile gelen hız ve esnekliklerle, KOBİ’ler finans, muhasebe, stok takibi, sipariş, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek merkezden yönetebilmektedir.

Kişiselleştirilebilir, esnek, hızlı, sade ve kolay kullanılabilir yeni nesil web program mimarisi ve teknolojisi ile desteklenen MTX Ticari ile KOBİ’ler zamandan, maliyetten ve sunucu gereksiniminden tasarruf elde ederek rekabette öne geçiyor.

İhtiyaçlara özel çözüm

Ticari işletmelerin ve KOBİ’lerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlanan MTX Perakende, ayrıca firmalara özel ihtiyaç ve gereksinimler için ek özelliklerle fonksiyonları zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm Ticari işletmeler ve KOBİ’ler, kendileri için en uygun paketleri oluşturabiliyor.

 

E-Ticaret Çözümleri

MTX E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden ve pazaryerleri üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile tek portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), tüm MTX çözümleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Sektörel Uyumluluk

MTX E-Ticaret, gelişmiş özellikleriyle sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden, işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır.

Genel Özellikler ve Avantajlar

  • Web siteniz üzerinden online alışveriş sistemi oluşturabilirsiniz.
  • Stok miktarlarınızı güncel olarak takip edebilirsiniz.
  • Farklı ürünleri farklı pazaryeri ve web mağazalarından satabilirsiniz.
  • Tüm bankaların Sanal POS Entegrasyonu ile hızlı ödeme alabilirsiniz.
  • Bayilik sisteminizde Portal Giriş ile bayilere özel sistemden yararlandırabilirsiniz.
  • Kullanıcı yetki ve rollerini atayabilirsiniz.
  • Özel fiyatlandırma, kampanya, bilgilendirme vb. işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Güncel bakiye, ekstre ve özel rapor tasarımlarınızı seçebilirsiniz, e-posta ile paylaşabilirsiniz.
  • İç mesajlaşma sistemi ile kullanıcılar ve bayiler arası iletişimi sağlayabilirsiniz.
  • Toplu e-mail bildirimleri ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Birçok özellik ve daha fazla çözüm…

Perakende & E-Ticaret Çözümlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Kurulum ve Konfigürasyon

Ana bilgisayar ya da yönetici bilgisayarları diğer bilgisayarlara bağlamakla birlikte veri alışverişini sağlar ve eş zamanlı olarak ağa bağlı her bir bilgisayar için ev sahipliği yapar. İşleyiş ve istenilen taleplere göre kurulum ve konfigurasyon yapılmaktadır.

Kurumsal ürünler çeşitli lisans modeli ile kullanılmaktadır. İşletmelerin hangi lisansları kullanması hangilerine ihtiyacı olup olmadığı, konusunda yapılacak analiz ve maliyetlendirme ile lisanssız ürünlerin kullanılması durumunda oluşabilecek sorunları engellenmesi sağlanmaktadır.

Kullanılan verilerin boyutları ve ne hangi amaçla kullanıldığının doğru analizi yapıldıktan sonra işletme için en uygun veri depolama çözümü hakkında çalışma yapılması gerekmektedir.

İşletmeler için önem arz eden en büyük kaynaklardan bir tanesi işletme verileridir. Bunlar çeşitli uygulamalar, çeşitli veri depolama alanları ya da bulut ortamlarında yer almaktadır.

Temel olarak bilgi akışı için veri paylaşımı amacıyla çeşitli cihazları birbirine bağlayan iletişim teknolojileridir. Bilgi teknolojilerinin en temel katmanı olan network ile alakalı doğru maliyetle maksimum faydayı sizlere sunuyoruz.

Bulut bilişim ile ilgili işletmenizin uyumluluğu ve verimlilik konusunda yapacağımız değerlendirmeler ile Bulut yapısının sistemlerinize uygun olup olmadığını belirledikten sonra bu çözümleri işletmenize maksimum fayda ile entegre ediyoruz.

Sanallaştırma çözümleri sayesinde komplike yapılarınızı ve donanımsal maliyetlerinizi azaltarak bu çözümleri yönetme ve kullanma yetkinliklerimizi firma yapınıza aktarıyoruz.

Yazılımsal ve donanımsal; arıza, hata ve problemlerinize uzaktan ya da yerinde destek hizmetleri sağlamaktayız. Problemlerin tespitinden sonra yaptığımız çözümler ve çözüm sonrası hazırladığımız teknik raporlar sayesinde yaşanan problemlerin tekrar etmemesi için gereken her detayı sizinle paylaşıyor ve gereken çözümleri sağlıyoruz.