Kurumsal Bilgi ve Teknoloji Hizmetleri

Hakkımızda

Firmamız kurumsal ve bireysel firmalar için uygulama yazılımları geliştiren; 2000 yılından günümüze bilgi teknolojileri içerisinde birçok alanda  bilgi birikimine sahip profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte, teknoloji ve yazılım kuruluşları arasındadır.

Birçok sektöre; yazılım ve otomasyon projeleri ile tüm açık ihtiyaçların çözümüne yönelik ekonomik olarak üretkenlik sağlamaktayız

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, yeni üretilen teknolojilerin, mevcut sistemlere ve müşterilerimize  hızlı bir şekilde entegrasyonunu sağlamaktır. Uluslararası gelişmeler ve standartlar ile hizmet kalitesini hızlı bir şekilde ülkemiz genelinde kullanılmasına yardımcı olmaktır.

Misyonumuz, tüm pazar segmentlerine yönelik geniş kapsamlı, dünya standartlarında ve yeni teknolojik mimariye sahip yazılım hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

İLKELERİMİZ

Kurumsal Yönetim

Kurumsal yönetim, kurumların şeffaf ve dürüst olarak yönetilmesidir. Bu hedefe ulaşabilmek için kurumun tüm bileşenleri bu ilkelerle hareket etmelidir.

Sürdürülebilir Başarı

Başarı ruhumuzla, gönlümüzle kısaca tüm inancımızla ‘Başarıyı istemek’tir. Dürüstlük, kararlılık, enerji ve cesaret ile bütünleşmektir.

Yenilikçi Çözümler

Tüm sektörlerin ihtiyacına göre güncel yazılım teknolojisi ve uyarlanabilen çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamada yeni alternatifler sunuyoruz.

Değerlerimiz

  • Ülkemiz ve müşterilerimiz
  • İnsan odaklı yaklaşım
  • Kaliteden ödün vermemek
  • Doğru çözüme herkes yetkilidir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?  ‘Hızlı Güçlü ve Yeni Teknoloji Yazılım Mimarisi’

Ticari ve ERP Yazılım

MTX olarak, kurumsal ve bireysel firmalar için yeni yazılım mimarileri ve teknolojileriyle güncel uygulamalar geliştirmekteyiz. Kurumsal kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını için sistemleri bir arada bulundurmaktayız.

SMMM / Finans / E-Donüşüm

Resmi muhasebe işlemleri, ön muhasebe işlemleri, finans işlemleri ile  E-Dönüşüm çözüm ve desteklerimiz sayesinde; aktarım, ek modül ve entegrasyon gibi birçok ek ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm üretiyoruz.

Endüstriyel Yazılım Geliştirme

Object Oriented Programming (OOP) / Nesne Yönelimli Programlama (NYP), Assembly Language / Makine Dili, Programmable Logic Controller (PLC) / Programlanabilir Lojik Kontrolcü teknolojileri üzerine birçok sektöre; yazılım ve otomasyon projelerinde özel geliştirme ve derleme ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz.

Perakende & E-Ticaret

Perakende, E-Ticaret, B2B, C2C çözümlerimiz ile lokasyon bağımsız bir şekilde merkez ve şubeleriniz arasındaki koordinasyonu en üst düzeye taşıyoruz. Pazaryeri ve son kullanıcıya erişim için üreticilerin tedarik zincirleri ile şubelerin ilişkisini kolaylaştırmaktayız. Bu sayede etkin ve hızlı bir satınalma, fiyat ve dağıtım yönetimi amaçlamaktayız.